З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1305 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1305 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 1305 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 1305 Км з такими станціями і населеними пунктами як Новоолексіївка, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 31 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти Партизани, Новоолексіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 1305 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новоолексіївка - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1305 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6909-6907 Запоріжжя Новоолексіївка 10.25 1 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6910-6908 Новоолексіївка Запоріжжя 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 1305 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 1305 Км