У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

15 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 15 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 15 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 15 Км з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас., Дебальцеве, Микитівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 33 хв до пункту призначення Микитівка. Найближчі станції та зупинні пункти Вуглегірськ, Байрак. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 15 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас., Іловайськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 15 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302/6301 Дебальцеве Макіївка 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6444/6443 Іловайськ Дебальцеве 12.23 1 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6702 Дебальцеве Микитівка 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 15 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 15 Км,Донецька обл.