У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

20 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 20 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 20 Км Роз'їзд містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 20 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Червоний Шахтар, П'ятихатки-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 14 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Рядова, 27 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 20 Км Роз'їзд відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар, Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 20 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6811 П'ятихатки Червоний Шахтар 05.44 2 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
6812 Червоний Шахтар П'ятихатки 08.05 2 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6813 П'ятихатки Червоний Шахтар 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6814 Червоний Шахтар П'ятихатки 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 20 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 20 Км Роз'їзд