У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

34 Км,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 34 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 34 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 34 Км з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Святогірськ. Найближчі станції та зупинні пункти Переддонбасівська, Платонівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 34 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Святогірськ, Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 34 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 05.34 1 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
6481 Куп'янськ Святогірськ 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6487 Куп'янськ Святогірськ 21.37 1 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 34 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 34 Км,Харківська обл.