З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

376 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 376 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 376 Км Роз'їзд містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 376 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Комиш-Зоря. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 06 хв до пункту призначення Комиш-Зоря. Найближчі станції та зупинні пункти Зачатівська, Розівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 376 Км Роз'їзд відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Волноваха - Комиш-Зоря. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 376 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6955* Волноваха Комиш-Зоря 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6957 Волноваха Комиш-Зоря 20.05 1 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 376 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 376 Км Роз'їзд

Від станції 376 Км Роз'їзд можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 376 Км Роз'їзд