У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

39 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 39 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 39 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 39 Км з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Червоний Шахтар. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 45 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 45 Км, Грекувата. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 39 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас., П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 39 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6812* Червоний Шахтар П'ятихатки 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6813* П'ятихатки Червоний Шахтар 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6814* Червоний Шахтар П'ятихатки 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 39 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 39 Км,Дніпропетровська обл.