У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

394 Км,Донецька обл. Волноваський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 394 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 394 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 394 Км з такими станціями і населеними пунктами як Комиш-Зоря. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 34 хв до пункту призначення Комиш-Зоря. Найближчі станції та зупинні пункти Хлібодарівка, Зачатівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 394 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Волноваха - Комиш-Зоря. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 394 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6955 Волноваха Комиш-Зоря 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6957 Волноваха Комиш-Зоря 19.33 1 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 394 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 394 Км,Донецька обл. Волноваський район

Від станції 394 Км,Донецька обл. Волноваський район можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 394 Км,Донецька обл. Волноваський район