У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

4 Км,Запорізька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 4 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 4 Км з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Запоріжжя Ліве, Синельникове-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 42 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя Ліве, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 4 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Синельникове-1, Синельникове-1 - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6576 Запоріжжя Запоріжжя 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6585 Синельникове Запоріжжя 16.42 1 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 4 Км,Запорізька обл.