У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

40 Км,Полтавська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 40 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 40 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 40 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гадяч, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 24 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти Осняги, Гадяч. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 40 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гадяч - Кременчук, Кременчук - Гадяч. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 40 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6684-6683 Кременчук Гадяч 13.17 1 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684-6683 Гадяч Кременчук 14.24 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 40 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 40 Км,Полтавська обл.