З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

412 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 412 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 412 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 412 Км з такими станціями і населеними пунктами як Комиш-Зоря. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 05 хв до пункту призначення Комиш-Зоря. Найближчі станції та зупинні пункти Волноваха, Хлібодарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 412 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Волноваха - Комиш-Зоря. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 412 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6955* Волноваха Комиш-Зоря 07.36 1 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6957 Волноваха Комиш-Зоря 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 412 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 412 Км