У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

45 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 45 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 45 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 45 Км з такими станціями і населеними пунктами як Червоний Шахтар, П'ятихатки-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 38 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 39 Км, Червоний Шахтар. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 45 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар, Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 45 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6811 П'ятихатки Червоний Шахтар 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6812 Червоний Шахтар П'ятихатки 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6813 П'ятихатки Червоний Шахтар 16.24 1 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
6814 Червоний Шахтар П'ятихатки 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 45 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 45 Км,Дніпропетровська обл.