У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

464 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 464 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 464 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 464 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ягодин, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 10 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Черкаси-Волинські, Круги. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 464 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ягодин - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 464 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6373 Ковель Ягодин 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 464 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 464 Км