У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

47 Км,Дніпропетровська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 47 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 47 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 47 Км з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Нікополь, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 34 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти Тік, Апостолове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 47 Км відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нікополь - Тимкове, Нікополь - Кривий Ріг, Кривий Ріг - Нікополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 47 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Нікополь Кривий Ріг 06.12 1 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Нікополь 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 47 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 47 Км,Дніпропетровська обл.