У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км,Донецька обл. Макіївський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 6 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 6 Км з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас., Мушкетове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 24 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 3 Км, Кальміус. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 6 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Мушкетове, Мушкетове - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 08.25 1 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
6046 Ясинувата Мушкетове 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 6 Км,Донецька обл. Макіївський район