У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км,Донецька обл. Макіївський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 6 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 6 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Західна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 29 хв до пункту призначення Ясинувата-Західна. Найближчі станції та зупинні пункти Кальміус, 3 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 6 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мушкетове - Ясинувата-Західна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6945 Мушкетове Ясинувата 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 6 Км,Донецька обл. Макіївський район

Від станції 6 Км,Донецька обл. Макіївський район можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 6 Км,Донецька обл. Макіївський район