У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 6 Км містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 6 Км з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Ізюм, Скотовата, Фенольна, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Кривий Торець, Костянтинівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 6 Км відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красний Лиман - Фенольна, Ізюм - Скотовата, Фенольна - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 05.01 1 хв  05.02 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 10.56 1 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6003* Ізюм Скотовата 14.45 1 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
6004* Скотовата Святогірськ 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6237* Красний Лиман Фенольна 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 21.51 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 6 Км,Донецька обл.