У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 6 Км містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 6 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Скотовата, Красний Лиман, Фенольна, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Кривий Торець, Костянтинівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 6 Км відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Гаврилівка, Курдюмівка - Фенольна, Скотовата - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фенольна Ізюм 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6622* Курдюмівка Фенольна 14.45 1 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 16.27 1 хв  16.28 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 18.46 1 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 21.51 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 6 Км,Донецька обл.