У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км,Запорізька обл. Василівський рaйон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 6 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 6 Км з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1, Енергодар. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 37 хв до пункту призначення Енергодар. Найближчі станції та зупинні пункти 20 Км Роз'їзд, 2 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 6 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Енергодар. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801-6802 Енергодар Запоріжжя 06.21 2 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6809-6810 Запоріжжя Енергодар 20.35 2 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 6 Км,Запорізька обл. Василівський рaйон