У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

86 Км,Дніпропетровська обл. Нікопольський рaйон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 86 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 86 Км з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Нікополь, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 23 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти Нікопольбуд, 83 Км, Чортомлик, Нікополь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 86 Км відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нікополь - Тимкове, Кривий Ріг - Нікополь, Нікополь - Кривий Ріг. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Нікополь Кривий Ріг 05.15 1 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Нікополь 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 86 Км,Дніпропетровська обл. Нікопольський рaйон