У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

86 Км,Дніпропетровська обл. Нікопольський рaйон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 86 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 86 Км з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Кривий Ріг, Нікополь, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 20 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти 83 Км, Нікопольбуд. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 86 Км відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Запоріжжя-2, Мирова - Кривий Ріг, Кривий Ріг - Нікополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6492 Апостолове Запоріжжя 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6471 Мирова Кривий Ріг 05.15 1 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Апостолове 20.19 1 хв  20.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 86 Км,Дніпропетровська обл. Нікопольський рaйон