У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

90 Км,Херсонська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 90 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 90 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 90 Км з такими станціями і населеними пунктами як Нововесела, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 00 хв до пункту призначення Херсон. Найближчі станції та зупинні пункти Костогризівка, Рубанівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 90 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нововесела - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 90 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6772 Херсон Нововесела 10.27 2 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6771 Нововесела Херсон 13.58 2 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 90 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 90 Км,Херсонська обл.