У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Аккаржа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аккаржа:

Актуальний розклад електричок по станції Аккаржа містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Аккаржа з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 52 хв до пункту призначення Кароліно-Бугаз. Найближчі станції та зупинні пункти Зоря, Пост 25 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Аккаржа відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Кароліно-Бугаз, Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Аккаржа відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6304-6303 Одеса Кароліно-Бугаз 09.54 1 хв  09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 18.20 1 хв  18.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Кароліно-Бугаз 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Аккаржа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Аккаржа

Від станції Аккаржа можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Аккаржа