У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Алтинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алтинівка:

Актуальний розклад електричок по станції Алтинівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Алтинівка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Хутір-Михайлівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 50 хв до пункту призначення Хутір-Михайлівський. Найближчі станції та зупинні пункти Майорівка, Присеймів'я. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Алтинівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Хутір-Михайлівський, Хутір-Михайлівський - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алтинівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 13.33 1 хв  13.34 Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 14.22 1 хв  14.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 18.19 1 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Алтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Алтинівка