У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Апостолове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Апостолове:

Актуальний розклад електричок по станції Апостолове містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Апостолове з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Лоцманська, Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 355 Км Роз'їзд, 47 Км, 29 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Апостолове відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Лоцманська - Апостолове, Кривий Ріг-Головний - Апостолове, Кривий Ріг-Головний - Нікополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Апостолове відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Апостолове - Дніпро від 63.00 грн. (160.0 км)

  • Апостолове - Кривий Ріг(всі вокзали) від 22.00 грн. (47.8 км)

  • Апостолове - Нікополь від 25.00 грн. (54.5 км)

  • Апостолове - Чортомлик від 18.00 грн. (34.0 км)

  • Апостолове - Тимкове від 45.00 грн. (102.2 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Апостолове