У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Апостолове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Апостолове:

Розклад поїздів по станції Апостолове включає в себе 9 поїздів за такими напрямками як Івано-Франківськ, Харків-Пас., Запоріжжя-1, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Апостолове можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Апостолове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Апостолове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
750 Запоріжжя Івано-Франківськ 01.26 3 хв  01.29 Курсує щоденно - переглянути
290 Одеса Харків 05.35 5 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Івано-Франківськ Запоріжжя 06.05 3 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
276 Київ Запоріжжя 08.00 3 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Запоріжжя 08.00 3 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 12.12 3 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 14.32 3 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
276 Запоріжжя Київ 18.20 3 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
287 Харків Одеса 19.53 5 хв  19.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Апостолове