У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Апостолове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Апостолове:

Розклад поїздів по станції Апостолове включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Миколаїв-Пас., Запоріжжя-1, Маріуполь, Херсон, в сумі зі станції Апостолове можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 04 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Апостолове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Апостолове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
252Ш Миколаїв Харків 00.10 25 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 01.41 23 хв  02.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 02.18 22 хв  02.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 04.04 2 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 04.14 22 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 04.40 22 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 08.04 22 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
298О Київ Миколаїв 08.32 22 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 10.30 5 хв  10.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 12.35 3 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
120П Запоріжжя Львів 16.02 5 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 18.57 3 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 21.28 22 хв  21.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 22.33 22 хв  22.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 23.35 3 хв  23.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Апостолове