У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бабаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бабаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Бабаківка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бабаківка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 21 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ворожба-Пас., Кошари. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бабаківка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бабаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 05.38 1 хв  05.39 Курсує щоденно - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 10.14 1 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
888 Київ Ворожба 15.08 1 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 22.20 1 хв  22.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бабаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бабаківка

Від станції Бабаківка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Бабаківка