У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бабаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бабаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Бабаківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бабаківка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ворожба-Пас., Кошари. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бабаківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бабаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Конотоп 05.21 1 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 11.40 1 хв  11.41 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 13.01 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6306 Конотоп Ворожба 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бабаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бабаківка