У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Байдаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Байдаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Байдаківка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Байдаківка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 27 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Новопилипівка, Піщаний Брід. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Байдаківка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Байдаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002* Знам'янка П'ятихатки 09.02 1 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Байдаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Байдаківка