У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Байрак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Байрак:

Актуальний розклад електричок по станції Байрак містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Байрак з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 41 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 6 Км, 15 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Байрак відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Байрак відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6444/6443 Іловайськ Дебальцеве 12.16 1 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
6324/6323 Дебальцеве Ясинувата 14.40 1 хв  14.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Байрак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Байрак