У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Байрак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Байрак:

Актуальний розклад електричок по станції Байрак містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Байрак з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас., Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 17 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 15 Км, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Байрак відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас., Іловайськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Байрак відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302/6301 Дебальцеве Макіївка 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6444/6443 Іловайськ Дебальцеве 12.16 1 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Байрак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Байрак