У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балта:

Актуальний розклад електричок по станції Балта містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Балта з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Подільськ-Жм., Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 11 хв до пункту призначення Подільськ-Жм.. Найближчі станції та зупинні пункти Обхідна, Пост 26 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Балта відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Подільськ-Жм. - Помічна, Помічна - Подільськ-Жм., Одеса-Головна - Балта. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Балта відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Подільськ Помічна 07.39 2 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6603 Помічна Подільськ 10.36 2 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6272 Одеса Балта 13.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6271 Балта Одеса 14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Подільськ Помічна 15.59 2 хв  16.01 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 18.09 2 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балта