У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бандурка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бандурка:

Актуальний розклад електричок по станції Бандурка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бандурка з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 32 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Шайтарове, Підміська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бандурка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Подільськ-Жм. - Помічна, Помічна - Подільськ-Жм.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бандурка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 07.10 2 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6602 Подільськ Помічна 11.06 2 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 14.42 2 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 19.30 2 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бандурка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бандурка