У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Басів Кут
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Басів Кут:

Актуальний розклад електричок по станції Басів Кут містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Басів Кут з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель, Рівне, Могиляни, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 50 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Дворецька, Квасилів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Басів Кут відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Здолбунів-Пас., Сарни - Здолбунів-Пас., Рівне - Могиляни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Басів Кут відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6384-6383 Красне Здолбунів 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.35 1 хв  12.36 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.49 1 хв  14.50 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.23 1 хв  17.24 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.41 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 22.49 1 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Басів Кут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Басів Кут