У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Батуринська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Батуринська:

Актуальний розклад електричок по станції Батуринська містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Батуринська з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 38 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Радушна, Лісозахисна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Батуринська відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг - Нікополь, Кривий Ріг-Головний - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Батуринська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Мирова Кривий Ріг 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6412 Кривий Ріг Апостолове 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Апостолове Кривий Ріг 08.55 1 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 09.25 1 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Батуринська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Батуринська