З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бендери
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бендери:

Розклад поїздів по станції Бендери включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Одеса-Головна, Кишинів, в сумі зі станції Бендери можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кишинів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 16 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 18 г 19 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 40 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бендери.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бендери, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Бендери 2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
066Щ Кишинів Москва 01.35 30 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ь Кишинів Одеса 08.07 2 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 16.09 30 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ш Одеса Кишинів 21.24 3 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бендери можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бендери