У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берестова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берестова:

Актуальний розклад електричок по станції Берестова містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Берестова з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Попасна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 41 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Куземівка, 849 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Берестова відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Сватово, Лисичанськ - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Берестова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Лисичанськ Куп'янськ 05.31 1 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Сватово 09.28 1 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 09.28 1 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6338 Сватово Куп'янськ 13.39 1 хв  13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6337 Куп'янськ Сватово 18.40 1 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Берестова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Берестова