У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Березнегувате
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Березнегувате:

Актуальний розклад електричок по станції Березнегувате містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Березнегувате з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Біла Криниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 40 хв до пункту призначення Біла Криниця. Найближчі станції та зупинні пункти Лепетиха, Калініндорф. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Березнегувате відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Біла Криниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Березнегувате відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Березнегувате - Миколаїв від 35.90 грн. (97.0 км)

  • Березнегувате - Снігурівка від 15.90 грн. (30.0 км)

  • Березнегувате - Біла Криниця від 15.90 грн. (20.0 км)

  • Березнегувате - Нове Садівництво від 35.90 грн. (91.0 км)

  • Березнегувате - Депо від 34.00 грн. (87.0 км)

  • Березнегувате - Любине від 23.00 грн. (41.0 км)

  • Березнегувате - Лепетиха від 14.00 грн. (8.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 04.24 2 хв  04.26 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Біла Криниця 20.38 2 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Березнегувате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Березнегувате