У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Березники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Березники:

Актуальний розклад електричок по станції Березники містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Березники з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Вовчанськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 25 хв до пункту призначення Вовчанськ. Найближчі станції та зупинні пункти 104 Км, Шипувате. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Березники відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Березники відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Вовчанськ Куп'янськ 04.37 1 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
6562 Куп'янськ Вовчанськ 10.12 1 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6563 Вовчанськ Куп'янськ 13.49 1 хв  13.50 Курсує щоденно - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 22.24 1 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Березники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Березники