У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла-Чортківська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біла-Чортківська:

Актуальний розклад електричок по станції Біла-Чортківська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біла-Чортківська з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Заліщики. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Заліщики. Найближчі станції та зупинні пункти Черкавщина, Чортків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біла-Чортківська відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Заліщики. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біла-Чортківська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270 Заліщики Тернопіль 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
6277 Тернопіль Заліщики 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біла-Чортківська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біла-Чортківська