У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла Криниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біла Криниця:

Актуальний розклад електричок по станції Біла Криниця містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біла Криниця з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 03 г 45 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Лепетиха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біла Криниця відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Біла Криниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біла Криниця відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Біла Криниця - Миколаїв від 38.90 грн. (117.0 км)

  • Біла Криниця - Снігурівка від 23.00 грн. (50.0 км)

  • Біла Криниця - Березнегувате від 15.90 грн. (20.0 км)

  • Біла Криниця - Нове Садівництво від 38.90 грн. (111.0 км)

  • Біла Криниця - Депо від 38.90 грн. (107.0 км)

  • Біла Криниця - Любине від 30.00 грн. (61.0 км)

  • Біла Криниця - Лепетиха від 15.90 грн. (12.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 03.45 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Біла Криниця 21.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біла Криниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біла Криниця