У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білгород-Дністровський
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Білгород-Дністровський:

Розклад поїздів і електричок по станції Білгород-Дністровський на сьогоднішній день включає в себе 6 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 8, 6 з них проходять і 8 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 11 хв у напрямку до станції Одеса-Головна, а останній прибуває в 21 г 20 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Білгород-Дністровський курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Білгород-Дністровський, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Білгород-Дністровський можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білгород-Дністровський

По станції Білгород-Дністровський курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Білгород-Дністровський Показати тільки електрички по станції Білгород-Дністровський