У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білокуракине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білокуракине:

Актуальний розклад електричок по станції Білокуракине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білокуракине з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка, Кіндрашівська Нова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 46 хв до пункту призначення Кіндрашівська Нова. Найближчі станції та зупинні пункти Старобільськ, Солідарний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білокуракине відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лантратівка - Кіндрашівська Нова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білокуракине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Кіндрашівська Нова Лантратівка 11.14 2 хв  11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6481 Лантратівка Кіндрашівська Нова 14.44 2 хв  14.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білокуракине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білокуракине