У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білий Колодязь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білий Колодязь:

Актуальний розклад електричок по станції Білий Колодязь містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білий Колодязь з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Вовчанськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 31 хв до пункту призначення Вовчанськ. Найближчі станції та зупинні пункти Гарбузівка, 72 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білий Колодязь відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білий Колодязь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Вовчанськ Куп'янськ 03.29 1 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6562 Куп'янськ Вовчанськ 11.18 1 хв  11.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6563 Вовчанськ Куп'янськ 12.40 1 хв  12.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6858 Куп'янськ Вовчанськ 16.21 1 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6859 Вовчанськ Куп'янськ 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 23.30 1 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білий Колодязь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білий Колодязь