У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Блакитне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Блакитне:

Актуальний розклад електричок по станції Блакитне містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Блакитне з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Високопілля, Старосілля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Блакитне відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Блакитне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 03.43 2 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 12.25 2 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 14.41 2 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 21.06 2 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Блакитне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Блакитне