У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Близнюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Близнюки:

Актуальний розклад електричок по станції Близнюки містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Близнюки з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Дубове, Красний Лиман, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 05 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 4 км, Дубове, Лозова, 950 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Близнюки відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Близнюки - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Святогірськ - Близнюки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Близнюки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 03.33 1 хв  03.34 Курсує щоденно - переглянути
7024 Близнюки Харків 06.35 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6231-6232 Святогірськ Близнюки 10.15 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 10.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 13.33 1 хв  13.34 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Лозова 14.02 1 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 21.28 1 хв  21.29 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 23.04 1 хв  23.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Близнюки