У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Богданка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богданка:

Актуальний розклад електричок по станції Богданка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Богданка з такими станціями і населеними пунктами як Новгород-Сіверський, Терещенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 35 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Хіміків, Богданівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Богданка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новгород-Сіверський - Терещенська, Терещенська - Новгород-Сіверський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Богданка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Терещенська Новгород-Сіверський 05.14 1 хв  05.15 Курсує щоденно - переглянути
6702 Новгород-Сіверський Терещенська 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6703 Терещенська Новгород-Сіверський 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6704 Новгород-Сіверський Терещенська 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Богданка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Богданка