З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борша
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Борша:

Розклад поїздів по станції Борша включає в себе 3 поїздів за такими напрямками як Кошице, Київ-Пас., в сумі зі станції Борша можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кошице - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 12 г 38 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 16 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Борша.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Борша, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
861Д Чоп Кошице 12.37 1 хв  12.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 12.37 1 хв  12.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 16.19 1 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Борша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Борша