У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщів,Тернопільська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщів:

Актуальний розклад електричок по станції Борщів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Борщів з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 02 г 47 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Тересин, Жилинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Борщів відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Борщів, Борщів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6279 Тернопіль Борщів 00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6272 Борщів Тернопіль 02.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Борщів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Борщів,Тернопільська обл.