У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Божедарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Божедарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Божедарівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Божедарівка з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Кривий Ріг. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 09 хв до пункту призначення Кривий Ріг. Найближчі станції та зупинні пункти Кудашівка, Адамівське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Божедарівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Божедарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6022 Кривий Ріг Дніпро 12.12 1 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 15.08 1 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Божедарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Божедарівка