У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брюловецький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький:

Актуальний розклад електричок по станції Брюловецький містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брюловецький з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Хутір-Михайлівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 24 хв до пункту призначення Хутір-Михайлівський. Найближчі станції та зупинні пункти Пиротчине, Реть. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брюловецький відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 05.43 1 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брюловецький