У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брюловецький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький:

Актуальний розклад електричок по станції Брюловецький містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брюловецький з такими станціями і населеними пунктами як Хутір-Михайлівський, Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 34 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Реть, Пиротчине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брюловецький відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Хутір-Михайлівський, Хутір-Михайлівський - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 07.53 1 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 08.16 1 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 10.33 1 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 13.33 1 хв  13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 16.23 1 хв  16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 16.33 1 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брюловецький