З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брюловецький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький:

Актуальний розклад електричок по станції Брюловецький містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брюловецький з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Зернове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 44 хв до пункту призначення Зернове. Найближчі станції та зупинні пункти Пиротчине, Реть. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брюловецький відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зернове - Конотоп, Конотоп - Зернове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Зернове Конотоп 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6542 Конотоп Зернове 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Зернове 14.39 1 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути
6543 Зернове Конотоп 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6545 Зернове Конотоп 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Зернове 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брюловецький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брюловецький