У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Брусин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брусин:

Актуальний розклад електричок по станції Брусин містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Брусин з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Красний Лиман, Лозова, Фенольна, Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 41 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти Красний Лиман, 10 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Брусин відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Курдюмівка - Фенольна, Фенольна - Ізюм, Святогірськ - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Брусин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Красний Лиман Скотовата 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фенольна Красний Лиман 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Лозова 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 08.25 1 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6622 Курдюмівка Фенольна 12.10 1 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6009 Красний Лиман Костянтинівка 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6208 Слов'янськ Курдюмівка 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 19.18 1 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 19.32 1 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
6077 Красний Лиман Слов'янськ 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6007 Гаврилівка Красний Лиман 21.20 1 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути
6010 Костянтинівка Красний Лиман 21.40 1 хв  21.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Брусин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Брусин