У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бригадний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бригадний:

Актуальний розклад електричок по станції Бригадний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бригадний з такими станціями і населеними пунктами як Новгород-Сіверський, Терещенська, Семенівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 12 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Осота, Шостка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бригадний відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Терещенська - Семенівка, Новгород-Сіверський - Терещенська, Терещенська - Новгород-Сіверський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бригадний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Терещенська Новгород-Сіверський 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702 Новгород-Сіверський Терещенська 09.20 1 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6703 Терещенська Семенівка 10.23 1 хв  10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704 Семенівка Терещенська 17.11 1 хв  17.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бригадний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бригадний