У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буда-Кошелівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Буда-Кошелівська:

Розклад поїздів по станції Буда-Кошелівська включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Мінськ-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, в сумі зі станції Буда-Кошелівська можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Санкт-Петербург-Вітебський - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 21 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 14 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Буда-Кошелівська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Буда-Кошелівська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Ф Мінськ Запоріжжя 11.35 2 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 19.57 2 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 21.26 2 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 21.26 2 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Буда-Кошелівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буда-Кошелівська