У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буди,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буди:

Актуальний розклад електричок по станції Буди містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буди з такими станціями і населеними пунктами як Мерефа, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 46 хв до пункту призначення Люботин. Найближчі станції та зупинні пункти 7 Км, Комарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буди відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мерефа - Люботин, Люботин - Мерефа. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буди відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6464* Люботин Мерефа 06.40 1 хв  06.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6463 Мерефа Люботин 07.45 1 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буди,Харківська обл.