З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бугаз
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Бугаз:

Розклад поїздів і електричок по станції Бугаз на сьогоднішній день включає в себе 6 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 6, 12 з них проходять і 0 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 38 хв у напрямку до станції Одеса-Головна, а останній прибуває в 22 г 46 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 3 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Бугаз курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Бугаз, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Бугаз можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Бугаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бугаз

По станції Бугаз курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Бугаз Показати тільки електрички по станції Бугаз